Główna O szkole Kursy Cennik Jak zostać uczniem? galeria zdjęć Kontakt

O szkole

Centrum Edukacyjne Tedesco mieści się na Prawobrzeżu (os. Słoneczne), jest najnowocześniejszą szkołą języków obcych w Szczecinie. Ekskluzywnie wyposażone wnętrza, nowatorskie rozwiązania programowe w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt wspomagający nauczanie języków obcych oraz komfortowo małe grupy (do 6 osób) sprawiają, że nauka u nas jest nie tylko przyjemna, ale także wyjątkowo skuteczna. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy.
Uczymy języków angielskiego, niemieckiego, francuskiego i norweskiego. Łączymy w sobie nowoczesność i tradycję w nauce języków obcych. Uczymy metodą klasyczną, lecz sprawne komunikowanie się w języku obcym jest dla nas najważniejsze. Na naszych zajęciach bardzo dużo mówimy. Uczymy z pasją. Z nami poznasz żywy, codzienny język obcy, ale także dowiesz się dużo o kulturze danego kraju, dzięki:

• warsztatom językowym - tylko dla uczniów Tedesco,
  • Europejskim Spotkaniom (obcojęzyczni goście opowiadają o nauce języka obcego i kulturach innych narodów),
  • Cooltowym Językowym Spotkaniom Filmowym,
  • Klubowi Małego Poligloty (obcojęzycznym spotkaniom z bajkami dla najmłodszych uczniów Tedesco).

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, wszystkie grupy wiekowe. Szkolimy firmy i instytucje, uczymy języka branżowego.
Każda sala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny: tablice interaktywne, projektory, komputery, drukarki, telewizory lcd, odtwarzacze dvd. Dysponujemy również salą komputerową wyposażoną w stanowiska komputerowe dla każdego ucznia.

Oferujemy:

• grupy do 6 osób,
  • tandemy i zajęcia indywidualne (program autorski + możliwe wprowadzenie elementów języka branżowego),
  • darmowe konsultacje językowe dla naszych uczniów,
  • materiały dydaktyczne dla wszystkich uczniów,
  • warsztaty językowe,
  • szereg zniżek i rabatów,
  • zawsze ciepłe napoje do dyspozycji.

angielski, niemiecki, francuski - kursy językowe na Prawobrzeżu

Copyrights © Tedesco Szkoła Języków obcych, Szczecin - Prawobrzeże. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie serwisu: crazybeaver.net

o szkole | strefa ucznia | kontakt