Główna O szkole Kursy Cennik Jak zostać uczniem? galeria zdjęć Kontakt

Kursy

Centrum Edukacyjne Tedesco oferuje kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiegofrancuskiego, norweskiego i hiszpańskiego. Robimy wszystko, aby stworzyć Ci skuteczną naukę w komfortowych warunkach. Uwzględniamy Twoje indywidualne potrzeby, dlatego:

 • kwalifikacja do grupy poprzedzona jest wnikliwą rozmową z lektorem i testem językowym,
 • oferujemy naukę indywidualną, tandemy (program autorski) lub w grupach do 6 osób,
 • szkolimy firmy i instytucje,
 • wprowadzamy elementy specjalistyczne języka,

Wybieramy drogę, która poprowadzi Cię do sukcesu językowego.

 

Super intensywne kursy dla Ciebie - program dla tandemów i zajęć indywidualnych

Jeśli jesteś zabiegany, pracujesz, robisz tysiąc rzeczy, a mimo to musisz nauczyć się języka obcego, nie przejmuj się, skorzystaj z naszej oferty kursów idealnie dopasowanych do Ciebie i Twojego trybu życia. To Ty decydujesz kiedy chcesz się uczyć, Ty wybierasz dni i godziny zajęć! A my, cóż, my nauczymy Cię języka. Z naszymi programami do nauki osiągniesz sukces!
 

Pakiet Tedesco Intensiv Extra

Jest to bardzo intensywna nauka języka obcego dla zmotywowanych. Zawiera w sobie 6 lub 8 godzin intensywnej nauki języka tygodniowo. Wersję kursu wybierasz Ty! Decydujesz, czy chcesz uczyć się w trybie Intensiv Extra 6 godzin tygodniowo, czy może wybierzesz Intensiv Extra Plus 8 godzin w tygodniu. Tę wersję pakietu polecamy osobom, które szybko i skutecznie chcą się nauczyć języka obcego (np. wyjazd zagraniczny, praca, kontrakty).  Niezależnie od tego jaką wersję wybierzesz, możesz być pewny - efekty będą  piorunujące!
Uwaga! Pakiety Tedesco Intensiv Extra i Tedesco Intensiv Extra Plus są to propozycje wymagające dużego wkładu pracy własnej! Godziny i dni kursu dopasowane są do Twoich potrzeb. Nauka podzielona jest na szablony trwające po 1 miesiąc. W zależności ile czasu masz na naukę języka obcego, minimalny czas pakietu to 1 miesiąc.
 

Weekend Intensiv

Tę wersję kursu polecamy osobom, które ze względu na życie zawodowe nie dysponują wolnym czasem w tygodniu roboczym. Oferujemy naukę w weekendy! Tu również masz pełną swobodę wyboru ilości godzin. Uwaga, wymagany wkład własny i regularna praca w domu podczas tygodnia. Dużo zadań domowych. Co daje Ci ten program? Przede wszystkim również tu masz pełną swobodę wyboru! Ty decydujesz czy chcesz się uczyć w piątek wieczór, sobotę rano, czy po południu. Jest to najbardziej komfortowy program dla osób zapracowanych. Idealny dla Ciebie! Jeśli żyjesz intensywnie, masz mało czasu, a mimo to chcesz skutecznie opanować język obcy, Pakiet Weekend Intensiv jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Żyj intensywnie, ucz się intensywnie! Nie rezygnuj z niczego!
 

Pakiet Super Tedesco Evening

Są to wieczorne bloki nauki języka obcego po godz. 19.00. Jeśli tylko wieczorna nauka wchodzi u Ciebie w grę, przemyśl to. Pakiet ten to super intensywne wieczorne kursy języka obcego. Godziny i dni nauki ustalasz indywidualnie.
 

Kursy Standardowe

Specjalnie dla Ciebie oferujemy kursy standardowe. Są to kursy, które odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny, w odstępach czasowych, np. poniedziałek - środa, wtorek - czwartek. Są to kursy dla wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy również kursy dwugodzinne Mini Tedesco, szczególnie polecane dzieciom lub osobom dorosłym o napiętym programie dnia. Jeżeli chcesz opanować język obcy, te kursy będą idealne dla Ciebie, gdyż regularna nauka języka obcego pozwala na wykształcenie solidnej bazy językowej.
 

Kursy dla Dzieci

My już wiemy! Najlepsze wyniki z przyswajania wiedzy językowej mają dzieci! Nasze maluchy nie komplikują sobie życia pytaniami: po co? dlaczego? jak? Nie tracą czasu i bezrefleksyjnie chłoną język obcy - naturalnie, prosto, najlepiej! Im wcześniej dziecko zacznie obcować z językiem - tym lepiej! Nigdy nie jest za wcześnie. A więc nie zwlekaj - zapisz swoją pociechę już dziś!
 

To zaprocentuje w przyszłości:

 • doskonałym akcentem,
 • łatwiejszym przyswajaniem wiedzy w dalszej, szkolnej nauce dziecka,
 • naturalnym obyciem językowym,
 • znajomością innej kultury, otwartością na odmienny sposób myślenia i działania.


Podstawy językowe poznane w dzieciństwie są skarbnicą, z której dziecko czerpie przez całe życie. Młodsze dzieci nie boją się doskonale naśladować, co skutkuje:

 • nieskazitelną wymową i  prawidłowym akcentem języka obcego,
 • naturalnym budowaniem konstrukcji językowych, bez wysiłku i zastanawiania,
 • pozbyciem się lęku przed językiem obcym jaki widoczny jest u dzieci starszych zaczynających naukę,
 • wiarą we własne możliwości.


Już dziś przyjdź ze swoją pociechą do Tedesco. Razem wybierzemy odpowiednią grupę i program idealnie dostosowany do Twojego dziecka. Każdego małego studenta traktujemy indywidualnie i robimy wszystko, aby program nauczania w pełni rozwijał wszystkie jego umiejętności! I jeszcze kilka powodów dlaczego warto uczyć się w Tedesco i zapisać do nas swoje pociechy:

 • grupy maksymalnie do 6 osób,
 • piękne sale zachęcające do nauki (w tym sala kominkowa z wygodnymi fotelami i wyjściem na taras),
 • zawsze ciepłe napoje do dyspozycji,
 • fachowa i przyjazna opieka językowa,
 • program dostosowany do Ciebie i Twojego dziecka.


Przydzielenie Twojej pociechy do odpowiedniej grupy poprzedzone jest zawsze wnikliwą rozmową z dzieckiem i z Tobą o Twoim dziecku.
Oferujemy grupy zróżnicowane wiekowo:
 

 • grupa Super Fun - dzieci w wieku 4-6 lat,
 • grupa First Step - dzieci w wieku 7-9 lat,
 • grupa Junior - dzieci w wieku 10-12 lat.

 

Super Fun

Nauka w tej grupie oznacza "zabawę językiem". Za pomocą wierszyków, maskotek, wycinanek, piosenek dzieci w naturalny sposób chłoną język obcy, prawidłowy akcent i wymowę. Nie boją się, nie stresują - po prostu się bawią! A efekty widoczne są już po paru tygodniach! Nasze wskazówki: udowodniono, że dzieci w tej grupie wiekowej są najbardziej chłonne na nowe struktury językowe!
 

First Step

W grupie First Step dziecko stawia pierwsze poważne kroki językowe. Zaczyna w naturalny sposób rozumieć różnice i odmienność obcego języka. Akceptuje inne struktury językowe. Wkracza w świat nowych możliwości już nie tylko przez zabawę, ale przez interesujące ćwiczenia, scenki, tematy. First Step - pierwsze poważne kroki językowe Twojego dziecka. Uwaga, nie pomiń tego istotnego, chłonnego na język obcy wieku dziecka. Pomóż mu wyruszyć w świat języków Tedesco i zrobić pierwsze poważne kroki, które pomogą mu na spełnienie jego przyszłych marzeń zawodowych! Udowodniono, że dzieci w tej grupie wiekowej bardzo angażują się w to, co robią. Jeżeli teraz postawią sobie za cel nauczyć się języka obcego i polubią go - to prawdopodobnie będą wytrwale kształcić się dalej. Nie przegap szansy na karierę Twojej pociechy!
 

Junior

Grupa juniorów dobrze wie, czego chce, a my pomagamy im rozwijać ich umiejętności. Juniorzy językowi uczą się już konkretnych słów i zwrotów, opisują, czytają piszą i ćwiczą język obcy. Uwaga! Teraz Twoje dziecko utrwala wszystko to, czego nauczyło się wcześniej. Pewne nawyki językowe zakodowane w dzieciństwie pozostaną z Twoim dzieckiem przez cały okres dalszej nauki. Dlatego teraz czas na poznanie nowych zwrotów, słów, konstrukcji i naukę ukierunkowaną na konkretne zadania: egzaminy, sprawdziany, studia... Tak, tak, zacznij z juniorem spełniać jego marzenia!
 

Program Super Me

Oferujemy również naukę indywidualną dostosowaną wyłącznie do potrzeb Twojego dziecka! Ilość godzin i dni zajęć ustalamy indywidualnie. Jeżeli Twoje dziecko lepiej koncentruje się na lekcjach indywidualnych, potrzebuje większej liczby godzin lub wyjeżdża zagranicę i musi szybko opanować język obcy - nie zwlekaj, zapisz pociechę na specjalny wyłączny i indywidualny program Super Me - tak wyjątkowy jak Twoje dziecko!
 

Kursy dla firm

Posiadamy bogatą ofertę kursów dla firm i instytucji. Szczegóły ustalamy indywidualnie, na życzenie Klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną obsługą językową firmy lub instytucji prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty. U nas zapisy trwają cały rok!

  angielski, niemiecki, francuski - kursy językowe na Prawobrzeżu

  Copyrights © Tedesco Szkoła Języków obcych, Szczecin - Prawobrzeże. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie serwisu: crazybeaver.net

  o szkole | strefa ucznia | kontakt